Shops

Sinds december 2013 heeft OSKA haar eigen winkels in Nederland. De OSKA shops in Arnhem, Maastricht en Amsterdam hebben elk een eigen geselecteerde collectie waardoor iedere winkel een eigen karakter heeft. Naast OSKA verkopen de shops ook ISCHIKO. Een jonge, sportief-chique collectie die in kleur en materiaal nauw aansluit bij de OSKA collectie.

OSKA Arnhem

OSKA Arnhem

Bakkerstraat 12
6811 EG Arnhem

+31 (0)26 8080 105
arnhem@oska.com

OSKA Maastricht

OSKA Maastricht

Maastrichter Smedenstraat 29
6211 GK Maastricht

+31 (0)43 8080 020
maastricht@oska.com

OSKA Amsterdam

OSKA Amsterdam

Prinsenstraat 12
1015 DD Amsterdam

+31 (0)20 2415 982
amsterdam@oska.com

OSKA Utrecht

OSKA Utrecht

Lijnmarkt 46
3511 KJ Utrecht

+31 (0)30 8080 048
utrecht@oska.com

OSKA Rotterdam

OSKA Rotterdam

Nieuwe Binnenweg 48/50
3015 BA Rotterdam

+31 (0)10 8080 322
rotterdam@oska.com

OSKA Haarlem

OSKA Haarlem

Zijlstraat 86
2011 TR Haarlem

+31 (0)23 8080 003
haarlem@oska.com